Megoldásra vár

Elfordult tükör

A kereszteződésben lévő domború tükör elfordult.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákospalotai határút 97

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [Leírás: cid:image0
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Simonics Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vezetéken lógó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rossz irányba néz a tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére