Megoldott

Szemét a parkolóban

VII kerület Bethlen Gábor utcában, a Marek utca előtt,két adag szemét van q parkolóban.
Kérnénk elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor u. 31

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az a természetes vagy jogi személyt, egy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és gallyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Béla
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére