Megoldásra vár

Tönkrement kátyús úttest

Anonim Járókelő

Tönkrement kátyús úttest VIII. József krt 31-37 elött

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 35

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Koszorú utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Blaha Lujza téri tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedt útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére