Válaszra vár

Megsüllyedt elzárófedél

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.04.19.

Fővárosi Vízművek válasza:
" A kérdéses szerelvény körül társaságunk semmilyen karbantartást, vagy javítást nem végezett. Ennek megfelelően sajnos nem áll módunkban az úthibát megszüntetni, javítása a közút üzemeltetőjéhez tartozik."
------------------
Megsüllyedt elzárófedél

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 35

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Megsüllyedt elzárófedél"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.19. Fővárosi Vízművek válasza: " A kérdéses szerelvény körül társaságunk semmilyen karbantartást, vagy javítást nem végezett. Ennek megfelelően sajnos nem áll módunkban az úthibát megszüntetni, javítása a közút üzemeltetőjéhez tartozik." ------------------ M...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Kátyú"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 142594 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest VI
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedt útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement kátyús úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Durva katyu a margit koruton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére