Megoldatlan

Narancssárga Mitsubishi kilóg az úttestre

Anonim Járókelő

Egy 1993-as narancssárga Mitsubishi CANTER 60 FXS parkol a Budaörsi út 121. előtt. A hossza miatt kilóg az úttestre a kerékpársávba és nem lehet tőle látni, hogy épp kitolat-e valaki a kerékpáros elé a parkolóból.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Beregszász út 1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Az évek óta áll egy helyben, csak az új parkoló kialakításakor állt át a túloldalra, majd vissza. Van, hogy téglákon, most a kerekein.....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ott van ugyanazon a parkolóhelyen és ugyanúgy kilóg az úttestre, a kerékpársávba és ugyanúgy veszélyhelyzetet teremt azzal, hogy holttérben vannak a kerékpárosok, illetve a parkolóból kiálló autók...
  • Fazekas Samu lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Fent nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyelet Közterület-felügyelői visszatérően több alkalommal ellenőrizték. Az ellenőrzések időpontjában a bejelentésben megjelölt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gyalogos közlekedőn parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda elparkolva megállni tilos ellenére

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére