Megoldásra vár

Kidőlt ivókút

Zugló Rákospatak mellett, az Egressy és Mogyoródi út közötti szakaszon, a Szilágysomlyó utca magasságában, a patak melletti füves részen van egy ivókút, mely teljesen kitört, a földön fekszik. Kérnénk a kút javítását, helyreállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Miskolci u. 13

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00142547 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a XIV. kerület Rákos-patak Egressy út-Mogyoródi út közötti szakaszán, a Miskolci utca felől
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gallyazás kérés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére