Megoldásra vár

Járdán parkolás

FRISSÍTÉS 2024.04.11.
Bejelentő hozzászólása + kép:
Nagyon köszönöm rendkívül gyors szakmai sablonválaszát!
Minden nap előfordulnak itt (IS) szabálytalanul parkoló gépjárművek! Sohasem tudok úgy elhaladni itt, hogy a járdán ne parkolnának! Ehhez nyomatékul most mellékeltem a tegnap délután készült fotómat, amin három autó parkol a járdán! A jövőben is használni fogom a Budafok-Tétény mobilalkalmazást IS nyomásgyakorlás végett, hogy a probléma végre valós megoldásra találjon! Nem értem, hogy miért jelent kihívást ez a feladat. Nem kell a megoldáshoz bejelentés, valós és rendszeres ellenőrzésre volna szükség!

-------------------------

Az utcában állandó a járdán parkolás.
Megoldásukat kérem!
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Katona u. 3

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Így-így!
    Egyetértek!
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt sem érdekel senkit a járdán parkolás, ahogy a Pista néni előtt sem.
    Sablon válasz és a probléma nem kerül megoldásra. Pedig van saját telek, be lehet oda állni kocsival.
    A kerületi app amúgy nem...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését, ismerjük a problémát, a Közterület-felügyelet rendszeresen ellenőriz és büntet azon a területen. Sajnos állandó felügyeletet nem tudunk biztosítani, így azt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott folyton megoldott státusszal zárják ezt is, pedig ezek a problémák nincsenek megoldva. Újra nyitni nem lehet.
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak azért akarnak átterelni a saját alkalmazásukra, hogy ne legyen nyoma, ha nem csinálnak semmit.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Az utcában állandó a járdán parkolás. Megoldásukat kérem! Munkájukat köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.11. Bejelentő hozzászólása + kép: Nagyon köszönöm rendkívül gyors szakmai sablonválaszát! Minden nap előfordulnak itt (IS) szabálytalanul parkoló gépjárművek! Sohasem tudok úgy elhaladni itt, hogy a j...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm rendkívül gyors szakmai sablonválaszát!
    Minden nap előfordulnak itt (IS) szabálytalanul parkoló gépjárművek! Sohasem tudok úgy elhaladni itt, hogy a járdán ne parkolnának! Ehhez nyoma
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport visszatérően ellenőrzi, és eljár a szabályok megsértőivel szemben, de állandó jelenlétet nem tud bizt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kereszteződés, garázskihajtó beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére