Megoldott

megsüllyedt csatornafedelek

Anonim Járókelő

IX. Üllői út 103 környékén meg picit lejjebb egy két utcával pár csatornafedél eléggé megsüllyedt a belső sávban
kérem javítsák

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 103

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nagyon köszönjük
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték és szintbe
    emelték a megadott helyszínen található fedlapokat.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beesett csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Sóház utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Külső Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére