Megoldott

Üvegszilánkok a Bartók Béla úton végig

Anonim Járókelő

Tisztelt Címzett!

Szeretném jelezni, hogy a Bartók Béla úti kerékpársáv szinte végig - mind a Szent Gellért tér, mind Kelenföld irányába - tele van üvegszilánkkal.

Tisztelettel kérem szíves közreműködésüket az eltakarításban.

Köszönettel:

egy budapesti lakos

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 79

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/142522/uvegszilankok-a-bartok-bela-uton-vegig/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Juhász Péter
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Sibrik Miklós út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen kapacitás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére