Válaszra vár

Kegyetlen

FRISSÍTÉS: 2024.05.14.

XVI. kerület válasza:
„A jókai Mór utcát a Budapest Közút Zrt üzemelteti ezért kérjük az ügy áttételét.”

-----

A Jókai Mór utcában több nagy kátyú is van, ami a 46-os buszon utazva elviselhetetlen. Ennél a kereszteződésnél azonban valami olyan mutáns kátyú van, hogy akkorát dob a buszon, hogy az embernek még a valódi fogsora is kiesik, nem csak a mű. Elviselhetetlen. Főleg, ha gyorsan mennek a buszok. Ideje lenne valamit csinálni vele!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hunyadvár utca / Jókai Mór utca

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Jókai Mór utcában több nagy kátyú is van, ami a 46-os buszon utazva elviselhetetlen. Ennél a kereszteződésnél azonban valami olyan mutáns kátyú van, hogy akkorát dob a buszon, hogy az embernek még a valódi fogsora is kiesik, nem csak a mű. Elviselhetetlen. Főleg, ha gyorsan mennek a buszok. Ideje lenne valamit csinálni vele!...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő !

    A jókai Mór utcát a Budapest Közút Zrt üzemelteti ezért kérjük az ügy áttételét.

    Köszönettel
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt jár a busz. Nem a kerület az illetékes, hanem a Budapest Közút.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére