Megoldott

Elfordított közlekedési tábla

A Jászai Mari tér délnyugati csücskében az egyirányú forgalom tábla 90°-kal el van fordítva, úgyhogy az autósok számára láthatatlan. Lásd a mellékelt, ma készült fotókat. Kérem, igazítsák a helyére.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi rkp. 19

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Lásd a mellékelt, ma készült fotót.
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult behajtani tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyi Pál utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére