Megoldásra vár

Alsó rakpart lezárva?

FRISSÍTÉS 2024. 04. 15.

Bejelentő visszajelzése + kép:

A táblát visszaforgatták, úgyhogy most megint a Széchenyi rakparton érkező járművezetőket látja el rossz információval. Lásd a mellékelt, ma készült fotót.

-----

FRISSÍTÉS 2024. 04. 11.

Bejelentő hozzászólása + kép:

A táblát elforgatták, úgyhogy most a Balassi Bálint utca irányából érkezők látják azt a feliratot, hogy "Alsó rakpart lezárva". Lásd a mellékelt, ma készült fotót.

-----

A Margit híd pesti lábától délre megjelent egy "Alsó rakpart lezárva" tábla, jóllehet az alsó rakpart nincs lezárva. Lásd a mellékelt, ma készült fotót.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi rkp. 19

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Észrevételét továbbítottuk az ideiglenes forgalmi rend táblázását végző kivitelező felé.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [Leírás: cid:im
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.04.11. Bejelentő hozzászólása + kép: A táblát elforgatták, úgyhogy most a Balassi Bálint utca irányából érkezők látják azt a feliratot, hogy "Alsó rakpart lezárva". Lásd a mellékelt, ma készült fotót. ----------------------------- A Margit híd pesti lábától délre megjelent egy "Alsó rakpart lez...

  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát visszaforgatták, úgyhogy most megint a Széchenyi rakparton érkező járművezetőket látja el rossz információval. Lásd a mellékelt, ma készült fotót.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A Margit híd pesti lábától délre megjelent egy "Alsó rakpart lezárva" tábla, jóllehet az alsó rakpart nincs lezárva. Lásd a mellékelt, ma készült fotót."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.11. Bejelentő hozzászólása + kép: A táblát elforgatták, úgyhogy most a Balassi Bálint utca irányából érkezők látják azt a fel...

  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát elforgatták, úgyhogy most a Balassi Bálint utca irányából érkezők látják azt a feliratot, hogy "Alsó rakpart lezárva". Lásd a mellékelt, ma készült fotót.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla valószínűleg a hétvégi rakparti lezárásból maradt kint.
    Felkérjük a kivitelező céget a tábla megszüntetésére, illetve takarására.
    Kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult behajtani tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyi Pál utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére