Válaszra vár

Teli konténer

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 04. 08

BKM Budapesti Közművek FKF hozzászólása:
"Tájékoztatjuk, hogy a konténert nem Társaságunk helyezte ki a helyszínre, valószínűleg valamelyik lakó rendelte egy magán cégtől, így a hulladék elszállíttatása és a konténer környezetének rendben tartása a megrendelő feladata."

--------------

Etették, erre körbe hányta magát.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Füredi utca / Szentmihályi út

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Etették, erre körbe hányta magát."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 04. 08 BKM Budapesti Közművek FKF hozzászólása: "Tájékoztatjuk, hogy a konténert nem Társaságunk helyezte ki a helyszínre, valószínűleg valamelyik lakó rendelte egy magán cégtől, így a hulladék elszállíttatása és a konténer környezetének rendben tart...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a konténert nem Társaságunk helyezte ki a helyszínre, valószínűleg valamelyik lakó rendelte egy magán cégtől, így a hulladék elszállítta...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatos szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cserei utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére