Válaszra vár

rendszám nélküli

elhagyott Opel Astra

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 111

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üzemképtelen jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli Mercedes a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Note

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Felsőhatár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére