Megoldott

rommá tört térkövek

Anonim Járókelő

XI. Bercsényi utca térköves része teljes hosszúságában a kerékvonalban mozognak töredezettek. és mikor megy rajta a jármű kopognak a kövek hangosan. Sajnos nem erre a forgalomra valók. Ki lehetne ezeket javítani? vagy esetleg burkolatcsere lehetséges e? Aszfaltra vagy szakszerű javítást.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bercsényi u. 24c

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldották nem mozognak
    befoltozták
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A kivitelező felszólításra került a javítás elvégzésére.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A Bercsényi u . burkolat javítását már korábban megrendeltük szerződött kivitelezőnktől.
    A mai napon ismételten megsürgettük, kértük a javítás beütemezését.
    Köszönjük beje...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú Beregszász

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útburkolat - Bercsényi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Úhibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére