Válaszra vár

Elhagyott rendszám nélküli gépjármű

Elhagyott rendszám nélküli gépjármű. Közteres papír 1,5 hónapja rajta hogy elviszik de semmi

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, 1156

Hozzászólások

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyatott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Bánkút utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyatott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Sárfű utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott Octavia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére