Megoldott

Fekvőhely lom a járdán

Anonim Járókelő

Fekvőhely lom a járdán kiemelkedő rámpán

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Angol u. 89

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00142418 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Munkatársaink helyszíni szemléje alkalmával megállapításra került, miszerint az ingatlan előtt illegálisan elhelyezett hulladé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére