Megoldásra vár

Graffitis elektromos szekrény 2.

Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/102174/graffitis-elektromos-szekreny

——————

Tisztelt E.ON! A Bukarest utca 6. előtti elektromos szekrényük graffitis.
Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bukarest u. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/123023/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100069737316

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel hozz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült, graffitis ELMŰ szekrény.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Lakatos út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    ELMŰ elosztó végig graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Nefelejcs utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére