Válaszra vár

Takarítani kellene a pályaudvar peronjait

Anonim Járókelő

Koszosak a peronok, néha illene takarítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 142377 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Április 2-án széltében-hosszában tiszta galambürülék volt az 1-es peron.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszeres takarítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védgát utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére