Megoldásra vár

Megsüllyedt útburkolat 2.

Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106683/megsullyedt-utburkolat

——————

2024. április 01.

Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől (Budapest Közút).

——————

FRISSÍTÉS 2024.01.02
Bejelentő visszajelzése

Semmi változás.
---------------

A Villányi úti buszvégállomás területén megsüllyedt a betonlapos útburkolat, különböző szintben vannak a lapok, így baromira ráznak, illetve már szét is törtek. Kérem, javítsák meg az útburkolatot!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér M

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budai alsó rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpárúton burkolathiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tétényi út 30. (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pető Intézet (Villányi út) (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére