Válaszra vár

Hulladékdomb

Anonim Járókelő

Itt is akad némi szemét a sínek melletti bokrokban. A sínek mellett a mexikói úti végállomástól az Erzsébet kiralyné felé..

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út M

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 142352 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "Itt is akad némi szemét a sínek melletti bokrokban."-ról "Itt is akad némi szemét a sínek melletti bokrokban. A sínek mellett a mexikói úti végállomástól az Erzsébet kiralyné felé.."-ra.

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A sínek mellett a mexikói úti végállomástól az Erzsébet kiralyné felé..
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ill
    ...
  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Áldatlan állapotok a Mexikói úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Erzsébet királyné útja, aluljáró (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére