Megoldásra vár

Tönkrement járdaszakasz

Anonim Járókelő

Tönkrement járdaszakasz , Mikes utca 1-5

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Mikes u. 3

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járda javítását terveink szerint legkorábban ez év második felében tudjuk elvégeztetni.

    Üdv: B. Géza

    From: Info Közpark >
    Sent: Tuesday, April 2, 2024 7:41 AM
    To: Városüzem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagykőrösi út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcső balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére