Megoldásra vár

Kopott tábla

Tisztelt Budapest Közút!
Az Abonyi utca - Cházár András utca sarkán a képen látható tábla erősen kopott, illetve rossz irányba is néz.
Kérem javítását!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cházár András u. 12

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra, cserére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtech
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gallyazás után kint maradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa nem vált

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Csömöri út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Porladt fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére