Megoldott

Szökőkút világítás

A Szent Imre téri szökőkút világításának egyik eleme megadta magát és a víz tetején lebeg. Kérem ennek javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent Imre tér 10

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/810/2/2024/H1
    Ügyintéző: Bacher Gabriella
    Tárgy: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00142272
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor belárhatóságot gátolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Bozótos, bokros rész belóg az útra.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére