Megoldásra vár

Járda blokkolása

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.02

I. kerület válasza:
"A jelzett közterület Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában van."

-------------

FRISSÍTÉS 2024.04.02

Várkapitányság visszajelzése:
"A Lánchíd utca egésze, így a járda is, az I. ker. Budavári Önkormányzat tulajdonában áll, annak használatára is az önkormányzat ad engedélyt és ellenőrzi a bérleti szerződésben leírtak betartását."

--------

Budapest legforgalmasabb területén a Clark tér és a Várkert között az éttermesek lefoglalják teljesen vagy jelentősen a járdát, így lekényszerítve gyalogosokat a parkoló autók közé, valamint az úttestre. Profitjukat így növelik a közösség és a turisták kárára.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Lánchíd u. 17

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Klimes-Mayer Anikó Klára vissza szeretné hívni az üzenetet: "JAROKELO-BUDAPEST-00142256 - eDok iktatószám: FPH058 /1668 - 3 /2024 - vonalkód: 1000241384902".
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését megköszönve az alábbiakról tájékoztatom. Bejelentésében foglaltak alapján tárgyi ügyben 2024. április 03. napján ismételten felkértük a I. kerületi közterület-felügye
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését megköszönve az alábbiakról tájékoztatom. Bejelentésében foglaltak alapján tárgyi ügyben 2024. április 03. napján ismételten felkértük a I. kerületi közterület-felügye
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-233503 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.04.02 Várkapitányság visszajelzése: "A Lánchíd utca egésze, így a járda is, az I. ker. Budavári Önkormányzat tulajdonában áll, annak használatára is az önkormányzat ad engedélyt és ellenőrzi a bérleti szerződésben leírtak betartását." -------- Budapest legforgalmasabb területén a Clark tér és a...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett közterület Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában van.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési- és Beruházási
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest legforgalmasabb területén a Clark tér és a Várkert között az éttermesek lefoglalják teljesen vagy jelentősen a járdát, így lekényszerítve gyalogosokat a parkoló autók közé, valamint az úttestre. Profitjukat így növelik a közösség és a turisták kárára."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.02 Várkapitányság visszaje...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Várkapitányság"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Lánchíd utca egésze, így a járda is, az I. ker. Budavári Önkormányzat tulajdonában áll, annak használatára is az önkormányzat ad engedélyt és ellenőrzi a bérleti szerződésben le
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Várkapitányság

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt redőny

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Gabriella
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Kuny Domokos utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Illegális molinó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Széna tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utca névtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére