Megoldott

hiányos fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.05.

TraffiCOM válasza:
"Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítmény üzemzavart megvizsgáltuk, a jelzett műtárgy nem a TraffiCOM Kft. tulajdona, ill. nem tartozik cégünk üzemeltetése alá."

---

FRISSÍTÉS 2024.04.04.:

Bp. Közút:
"A XIII. kerület, Váci út 19. előtti járdán a sérült iker fedlapokat nem a Társaságunk üzemelteti."

------------

FRISSÍTÉS 2024.04.03.:
Nem Magyar Telekom tulajdon.
-----------------------------

hiányos telekom

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 19

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Szabó Gábor - Invitechverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönettel vettük bejelentését.
    A megjelölt helyszínen található akna javításra, fed lap cserére került.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "Invitech"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.04.04.: Bp. Közút: "A XIII. kerület, Váci út 19. előtti járdán a sérült iker fedlapokat nem a Társaságunk üzemelteti." ------------ FRISSÍTÉS 2024.04.03.: Nem Magyar Telekom tulajdon. ----------------------------- hiányos telekom"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.05. TraffiCOM válasza: "Tájékoztatjuk arról, hogy az ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!
     
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.04.03.: Nem Magyar Telekom tulajdon. ----------------------------- hiányos telekom"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.04.: Bp. Közút: "A XIII. kerület, Váci út 19. előtti járdán a sérült iker fedlapokat nem a Társaságunk üzemelteti." ------------ FRISSÍTÉS 2024.04.03.: Nem Magyar Telekom tulajdon. ----------...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés nevét "hiányos telekom"-ról "hiányos fedlap"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerület, Váci út 190. előtti járdán a sérült iker fedlapokat nem a Társaságunk üzemelteti.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    e-mail: budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "hiányos telekom"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.03.: Nem Magyar Telekom tulajdon. ----------------------------- hiányos telekom"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Salgótarjáni utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Törött aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Lajos utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Invitech
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére