Megoldásra vár

Áldatlan állapotok a Mexikói úton

Anonim Járókelő

Erzsébet királyné út és Mexikói út sarok. Felgyülemlett avar, kosz, hulladékok. Elég siralmas. A reklámbevételből nem futja a takarításra?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja

Hozzászólások

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 142218 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hulladékdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védgát utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére