Megoldott

Üvegszilánkok az úttesten

Anonim Járókelő

Tele van szilánkkal az úttest.
Köszönöm, ha intézkednek.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bocskai u. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltakarították, köszönöm!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Köztisztaság"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük Önkormányzatunkhoz érkezett bejelentését az úttesten lévő üvegszilánkokra vonatkozólag.
    Tájékoztatom, hogy az úttest tisztántartása az Fővárosi Közterület Fenttartó Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére