Megoldásra vár

Forgalomból kivont jármű közterületen

Anonim Járókelő

Forgalomból kivont Lada foglalja a helyet a Vőlegény utcában. 2023. októberében már ott volt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vőlegény u. 23

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérhetnénk tájékoztatást?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a helyszínt ellenőrzik és ha a jogszabályi lehetőség fennáll a gépjárművet e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás a járdán gyalogátkelőhely előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    1402-Vágány utca-Róbert Károly körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére