Megoldott

Iveco tgk egy éve lerobbanva

A Deák Ferenc utca 1-nél egy éve lerobbant IVECO tgk vesztegel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 250

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállítva
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. március 30-án érkezett, 142177. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Móricz Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére