Megoldott

Utca probléma!

FRISSÍTÉS 2024.04.05.

E.ON válasza:
"A helyszín jelen formában nem beazonosítható, de az állomások kialakítása miatt meglátásunk szerint nem Társaságunk kezelésében lévő állomások."

---

Tisztelt járókelők már egy jó ideje az Etele oldalt Kelenföld vasútállomásnál levő aluljáróba mellet és Volán busz hoz menet levő szekrények mellé járnak be WC re illetve ott végzik el a dolgaikat ezért szeretném jelezni hogy a meg felelő illetékes személyek hez jutassák el és valami megoldást találjanak ki ne ide menjenek el WC re az emberek a szabadba tele van szeméttel fertőzéssel és rengeteg az utca kéregető is legyenek szívesek az illetékes hatóság felé és rendbe tenni

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Illetékes válasza alapján
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását elvégezték munkatársaink. Társaságunknak a rendszeres takarításon túlmenően nem áll rendelkezésére egyéb eszköz a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt járókelők már egy jó ideje az Etele oldalt Kelenföld vasútállomásnál levő aluljáróba mellet és Volán busz hoz menet levő szekrények mellé járnak be WC re illetve ott végzik el a dolgaikat ezért szeretném jelezni hogy a meg felelő illetékes személyek hez jutassák el és valami megoldást találjanak ki ne ide menjenek...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/116885/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100069679667

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A helyszín jelen formában nem b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: ELTE Eötvös Loránd Tudományegyetem
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére