Válaszra vár

Tiltott helyen való parkolás, autóbusz közlekedés akadályozás

A Hegyalja úton új parkolási rendet vezettek be a Breznó lépcsőtől a Sion lépcsőig.
A temető felé parkoló helyeket festettek az úttest szélére, ezzel leszűkítették mindkét irányba a forgalmi sávokat.
Ezzel egyidejüleg a BAH csomópont felé megtiltották a megállást.
Ezt azonban az itt lakók illetve az ide érkezők láthatólag figyelmen kívűl hagyják.
A parkoló autók által még inkább leszűkített sávokban nem férnek el az egymással szemben érkező autóbuszok vagy akár busz és nagyobb személyautó sem.
Kérem az illetékes hatóságot a hathatós intézkedésre.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Hegyalja út 79

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentést köszönjük, a Hegyvidéki Rendészet visszatérően ellenőrizni fogja a helyszínt, szabálysértés észlelése esetén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Tisztelettel:

    Madan
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel megkaptuk bejelentését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Ön
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Budai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Veszélyes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Garázs elé álltak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fürj utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rakodási terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére