Megoldott

Területet elronditó graffitis építmény

Területet elronditó graffitis építmény! Megkèrnèm az illetékest az épületet festesse újra! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Indóház u. 8163

Hozzászólások

  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    A végeredmény!
  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát megoldották! Köszönöm
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/116990/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100069679858

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük bejelentését, amely a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült, graffitis ELMŰ szekrény.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Lakatos út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    ELMŰ elosztó végig graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Nefelejcs utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére