Megoldatlan

Desire path

Szeretném kérni a járda kiegészítését.
Nagyon szépen köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Savoyai Jenő tér 8

Hozzászólások

  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    Az újrafüvesítés max gesztusnak jó, értelme semmi. Úgyis újra ki fogják taposni. Persze ettől még nem kell leburkolni sem, csak megszeretni a kitaposott ösvény látványát :) sztem így tökéletes, ahogy...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Elfogadom megoldásnak, megoldásra vár. Előre is nagyon köszönöm a munkájukat!
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Klímavédelmi és zöld szempontból nem támogatott: "A kitaposott ösvényen álláspontunk szerint nem javasolt a közpark közepén újabb járdaburkolat kiépítése, az ösvény végpontjai közti területek ugyanily...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Köszönjük jelzését! Az elmúlt években igyekeztünk kerületünkben minél több járdát építeni, felújítani, kijavítani, azonban mindig törekszünk arra is, hogy munkáink során a klímav
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    munkagépektől megsüllyed járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére