Válaszra vár

Úthiba

FRISSÍTÉS: 2024.05.08.

Bp. XXII. ker. Polgármesteri Hivatalválasza:
„A jelzett hiba a fővárosi tulajdonú szakaszon van, kezelő/üzemeltetője a Budapest Közút."

-----

Javítását kérem.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 2

Hozzászólások

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "Javítását kérem. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.08. Bp. XXII. ker. Polgármesteri Hivatalválasza: „A jelzett hiba a fővárosi tulajdonú szakaszon van, kezelő/üzemeltetője a Budapest Közút." ----- Javítását kérem. Köszönöm szépen!"-ra.

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    A jelzett hiba a fővárosi tulajdonú szakaszon van, kezelő/üzemeltetője a Budapest Közút. Átküldtük mi is a hibabejelentést, de kérjük, Önök is keressék meg ez ügyben az illetékest...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, de ott a Budapest Közút az illetékes. Nekem is van róla bejelentesem.Állótólag nem férnek el a gépek.Majd belinkelem az ügyet.
  • Worm Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha csak ennyi lenne ott az úthiba! Dél felől jövet, a bicikliút megelőző kb. 100 méteres szakaszán harántirányú, akár 8-10 cm magas gyökérfeltörések vannak, az út teljes keresztszelvényében. Már 10 é...
  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére