Megoldásra vár

Törött szabadtéri tornaeszköz

Farkaserdőben a tornapálya Farkaserdő utca felőli részén a húzódzkodó rúd eltört.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Dunakeszi utca

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Vilimi Ágnes!

    A Farkas-erdei tornapálya kombinált bordásfala húzódzkodójának törésére vonatkozó hibabejelentésüket köszönjük.
    A törött húzódzkodót a mai napon leszereltettük. A fitneszeszköz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Vilimi Agnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Busz műszaki tároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Újpest-központ M (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére