Megoldott

Zöld terület legyalulása (Szigeti sarok)

Korábbi zöld terület parkolóvá alakítása után az autósok további zöld területeket igyekeznek elfoglalni.
A kihelyezett parkolásgátlók beváltak ugyan, de emiatt új helyeket foglalnak el, ahol már a füvet is kikoptatták.
Itt egy focipálya, idősek otthona, sétáló utca és általános iskola "csomópont" van, hiába lett feláldozva korábban picike rét zöld felület, újabbakat foglalnak el. Kérem a megjelölt ponton is állítsanak fel beton elemeket.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Závodszky Zoltán u. 33

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Zoltán!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen s...
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is "működik" a terelő elem, nincs elmozdítva, úgy fest sikerült ezzel megoldani a problémát.
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már megoldás lehet. A fű is kezd visszajönni. Köszönjük!
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kovács Zoltán Úr!

    Köszönjük a jelzést!
    A zöldterületet kőbabákkal levédjük, utána megrendeljük a helyreállítást.
    A megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nappal is parkolnak ide, kérem mihamarabb intézkedjenek!
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Esténként ettől a saroktól induló focipálya melletti üres n ZÖLD terület is áldozatul esik. Kérem a gátló elemek kihelyezését, mivel a nappali ellenőrzés nem lesz hatékony (az éjszakai termékhez fogla...
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Saroktól 1 autónyi hely után is állnak a zöldre, még a foci pálya mellé is (füstölnek).
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útlezáró oszlop hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erdősor út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Otthagyott terelőbólya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Elkopott parkoló felfestések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére