Megoldott

Elfelejtett autó

Egy Renault Twingo xxxxxxx külföldi rendszámú autó áll hónapok óta mozdulatlanul az Üllői út -Csokonai utca kereszteződésében. (Üllői út 234)

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 234

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az autó már nincs a helyszínen.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. március 28-án érkezett a 142078. számú bejelentés üzemképtelen gépjárműre, melyre az alábbi választ adjuk meg.

    A Kispe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt műszaki vizsgás Daewoo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kallódó Opel Astra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyatott Opel Corsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Hunyadi utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére