Megoldott

Nagyobb darabok törtek ki az útból

Mátra utca - Mária királyné útja csomópontjában nagyobb aszfaltdarabok törteknki azvźtból

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mária királyné útja 127

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám: 1/768/2/2024/V4
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Ferenc!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen s...
  • Friedl Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Kátyú kijavítva Köszönjük!
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Friedl Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akna méretű és mélységű kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére