Megoldott

Szemetes utca

Anonim Járókelő

Valaki a környéken folyamatosan szemeteli az utcákat...
A gyrosos oldalon a kőemelvényre ételmaradékot pakol, a lakásából minden tárgyat szerteszét szór az utcán., vagy éppen a 9. emeleti ablakából dobalja ki azokat.

A teljesség igénye nélkül:
Szék, fotel, konyhaszekrény, beltéri ajtó, felszedett parketta, takarítóeszközök, papírok, szemét, hivatalos iratai, személyi azonosító okmányai, hamvak, maradék étel, csontok, ismeretlen folyadékok, stb...
A társasház mindkét oldalán aktívan tevékenykedik.
Az önkormányzat és a hatóságok is tudnak róla.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Páskomliget utca 47

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image003.jpg@01DA923B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Komposztálódó zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Nádastó park (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Szilas park (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kültéri klíma az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Sárfű utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére