Megoldott

tűzcsapból folyik a víz

A Hűvösvölgyi út 24. szám előtti tűzcsapból folyik a víz a bringaút melletti zöldfelületen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Sodrás u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 141959 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Krisztina Takács bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eresztő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pálosi Zsolt
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Henger utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Fekete Sas utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére