Megoldott

Csepeli posta sarkán felejtett karácsonyfa

Anonim Járókelő

Tisztelt ügyintéző,

Csepelen, a Szent Imre téren, a posta és a Templon utca sarkán valaki kirakott egy karácsonyfát a bokrok közé, így elkerülhette a figyelmét a szemét szallítóknak.

Legyenek kedvesek elvitetni onnan.

Köszönettel,
H. Linda

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Templom u. 33

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kukatartó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budagyöngye parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére