Megoldásra vár

Kidőlt parkolásgátló oszlop

Egy jármű kidöntött egy parkolásgátló oszlopot.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum krt. 10

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:
    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Medgyessy Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére