Megoldatlan

Agyonbüntetett jármű hónapok óta ugyanott áll

A képen látható autót már sokszorosan megbüntették l, de még mindig itt áll. A nyilvántartás szerint "Hivatalból ideiglenesen kivonva"

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 47

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján: "a tárgyi gépjármű hatósági jelzéssel rendelkezik, annak elszállítására nincs lehetőség."
  • Medgyessy Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint a képen is látszik nem is szabályosan parkol, belóg az útra.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [logo]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Medgyessy Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, műszaki hibás autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hősök tere (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyatva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére