Válaszra vár

A rengeteg roller miatt használhatatlan a MoBi pont

FRISSÍTÉS: 2024.03.27

A JGK válasza:
,,Az ügyben a Józsefvárosi Közterület-felügyelet az illetékes, kérjük feléjük
irányítani a bejelentést."

-----

Tudomásom szerint a szolgáltatókkal kötött szerződésben szabályozva van, hogy melyik szolgáltató, hány db járművet tárolhat 1-1 állomáson. Amennyiben ennél több van egy helyen, akkor azt el kell szállítania onnan, vagy a kerület extra díjat számlázhat ki érte. Miért nem ellenőrzi a kerület, hogy használható marad-e más járművel is egy adott MoBi pont?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 27

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tudomásom szerint a szolgáltatókkal kötött szerződésben szabályozva van, hogy melyik szolgáltató, hány db járművet tárolhat 1-1 állomáson. Amennyiben ennél több van egy helyen, akkor azt el kell szállítania onnan, vagy a kerület extra díjat számlázhat ki érte. Miért nem ellenőrzi a kerület, hogy használható marad-e...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    Az ügyben a Józsefvárosi Közterület-felügyelet az illetékes, kérjük feléjük
    irányítani a bejelentést.

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóban kimozdult kövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Fonó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán és zöld területen történő parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére