Megoldott

Kiszakított terelőoszlop

Anonim Járókelő

Valaki nekiment, s kiszakította a terelő oszlopot.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • Halász Timea hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma javították
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Önkormányzatunkhoz érkezett észrevételére tájékoztatjuk, hogy bejelentése kidőlt pollerekről már korábban bejelentésre került, javítását megrendeltük szerződött kivitele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibásan elhelyezett közlekedési táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nedecvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felfestés a járdán és az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bozókvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére