Megoldásra vár

Nem működő kerékpáros forgalmi lámpa

A Corvin negyednél az Üllői út Belváros felé vezető oldalánál a kerékpárosoknak kirakott jelzőlámpa nem működik.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Üllői út - Ferenc krt. csomópontban észlelt, hibás kerékpáros jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Medgyessy Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére