Megoldott

Elhagyott szemét

FRISSÍTÉS: 2024. 04.12.

Egy felhasználó fényképes visszajelzése:
"Azt valóban elszállították, de van utánpótlás az ajtóban."

-----

FRISSÍTÉS: 2024.03.28.

A XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzat válasza:
"Ezúton tájékoztatom, hogy a Szent Imre Herceg utca 11. számhoz illegálisan kihelyezett hulladék elszállítása megtörtént."

-----

Mária utca - Szent Imre herceg utca sarkan

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Szent Imre herceg u. 11

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelent ő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a Szent Imre Herceg utca 11. számhoz illegálisan kihelyezett hulladé k elszállítása ismételten megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Adorján Csilla
    intézményvezet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Maria utca-szent imre herceg utca sarkan"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 04.12. Egy felhasználó fényképes visszajelzése: "Azt valóban elszállították, de van utánpótlás az ajtóban." ----- FRISSÍTÉS: 2024.03.28. A XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzat válasza: "Ezúton tájékoztatom, hogy a Szent Imre Herceg utca 11. ...

  • Egy budapesti lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt valóban elszállították, de van utánpótlás az ajtóban.
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés nevét "Elhagyott szemet"-ról "Elhagyott szemét"-ra.

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelent ő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a Szent Imre Herceg utca 11. számhoz illegálisan kihelyezett hulladé k elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Adorján Csilla
    intézményvezető
    nevében
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Varró András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét le rakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szerdahely utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldobált szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    János tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rohadó eper a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Hosszú utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére