Megoldott

Szemét a Mátyás király játszótér mellett

Anonim Járókelő

Szemét a Mátyás király játszótér mellett a Hunyadi János úton

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hunyadi János út 24

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az a természetes vagy jogi személyt, egy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kuka a bokorban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ujlaki Emese
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére