Válaszra vár

Kukahiány

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.28.

FKF válasza:
,,Tájékoztatjuk, hogy 2023. július 5. és 2030. december 31. között a Kertvárosi Horgász Egyesület felel a Naplás-tó horgászati célú hasznosításán túl a vízterület és környezetének megfelelő fenntartásáért, így hulladékgyűjtő edények kihelyezése érdekében javasoljuk, forduljon hozzájuk."

------

A Naplás-tó mellett mindenhol szétdobált szemét és kutyakakizacskók vannak, de szemetest csupán a büfé mellett találni. Érdemes lenne pár kukát kirakni ide,hogy a lustább emberek se dobálják szét a szemetet.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, G66V+5W

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.03.28. FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy 2023. július 5. és 2030. december 31. között a Kertvárosi Horgász Egyesület felel a Naplás-tó horgászati célú hasznosításán túl a vízterület és környezetének megfelelő fenntartásáért, így hulladékgyűjtő edények kihelyezése érdekében javasoljuk, forduljo...

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Kertvárosi Horgász Egyesület

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "A naplás tó mellett mindenhol szétdobált szemét és kutyakakizacskók vannak, de szemetest csupán a büfé mellett találni. Érdemes lenne pár kukát kirakni ide,hogy a lustább emberek se dobálják szét a szemetet."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.28. FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy 2023. július 5. és 2030. december 31. között a Kertvá...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy 2023. július 5. és 2030. december 31. között a Kertvárosi Horgász Egyesület felel a Naplás-tó horgászati célú hasznosításán túl a vízter...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakított plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szennyvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vrabecz József
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére